úvod > O projektu > Partneři NTM v ČR

Partneři NTM v ČR

 
<1|2|3|4|5|6|7|8|9>

Stridavka.cz

Význam manželství spatřujeme především ve vytvoření rodinného zázemí pro děti. Bohužel se však v současné době obrovský počet rodin – dokonce více než polovina – rozpadá. A co je ještě horší, děti tím většinou přicházejí o jednoho z rodičů. Ten pak zůstává jen občasným návštěvníkem v jejich životě. Této nejhorší variantě chceme postavit alternativu: střídavou nebo společnou péči obou rodičů i po rozvodu. Ta dětem alespoň zachová to nejcennější – oba rodiče. Střídavá péče je tedy alternativou „jednorodičovství“, ne úplné rodiny. Jsme si vědomi toho, že úplná rodina je pro dítě nejlepší. Zároveň však vidíme, že je potřeba řešit situaci dětí, jejichž rodina se už rozpadla. Podporujeme tedy veškeré aktivity, které pomáhají zachovat dětem rodinu nebo alespoň oba rodiče. Je nám proto potěšením se přihlásit jako partner Národního týdne manželství. Rádi bychom vás pozvali na náš pravidelný on-line chat, který jsme tentokrát tematicky zaměřili na otázku "Jak (ne)řešit problémy v manželství". Zúčastnit se můžete v neděli 19. února 2012 ve 21:00 na stránce http://www.stridavka.cz/chat.html.

 

Svatba.cz

Jako portál, který se snaží usnadnit snoubencům plánování svatby, bychom rádi podpořili inciciativu Národní týden manželství. Můžeme například zveřejnit článek o vaší iniciativě a podpořit hledání nejromantičtějších příběhů ze života v manželství. Radka Jahodová Project Manager Svatba.cz info@svatba.cz

 

Svatební veletrh Pardubice

Organizace svatby je jedním z prvních společných úkolů budoucích manželů. Svatební veletrh Pardubice pomáhá snoubencům splnit tento první důležitý úkol tak, aby jejich vstup do manželství byl nádherným začátkem jejich dalšího společného života. Proto jsme i partnery Národního týdne manželství.

Svatební veletrh Pardubice

PAREXPO, s.r.o

 

 

 

Svět svateb.cz

Svatební portál Svět svateb.cz pomáhá při svatebních přípravách. Mějte pod kontrolou přípravy Vaší svatby. Máte-li po svatbě, doporučte nás Vašim známým. www.svetsvateb.cz

 

Trans World Radio

Žádné společenství, ať už se jedná o stát anebo o církev, nebude fungovat, jestliže nebudou fungovat jednotlivé rodiny, tedy v prvé řadě manželství. I proto se Trans World Radio a Rádio 7 ve svých pořadech zaměřuje na kvalitu vztahů – s Bohem i lidmi. Národní týden manželství vítáme jako možnost nabídnout lidem zamyšlení nad svým životem a jeho prioritami. Speciálně vytvořené pořady pro tuto příležitost najdete na www.twr.cz nebo www.radio7.cz.

 

 

TV Noe

Televize Noe je česká nekomerční a nezisková televize. Její program je určen celé rodině a rodinné hodnoty jsou, vzhledem ke křesťanským kořenům televize Noe, jedním ze stěžejních prvků jejího étosu. Noe oslovuje široké spektrum diváků všech generací bez ohledu na vzdělání. Všímá si všech sociálních skupin a zohledňuje ty, kteří ve společnosti nemají výrazný hlas. Televize Noe dává hlas opomíjeným, nabízí přátelství osamělým, příležitost začínajícím, chce být alternativou (ne)spokojeným a prostorem pro hledající. Televize Noe žije z darů svých diváků.

 

 

Týdeník Naše rodina

Mediální partner: Týdeník Naše rodina

 

 

Unie otců

Unie otců - otcové za práva dětí a Klub sympatizujících žen. Unie otců usiluje o zdravé vztahy v rodině i ve společnosti.

 

 

 

Vztahové a výchovné poradenství

Manželství je tajemství, které zkoumáme celý život. Když už si myslíme, že jsem mu přišli na kloub, překvapí nás vždy něčím novým. Ke spokojenému manželství je potřeba vytrvalost a odvaha k objevování, ke změně perspektivy. Dívat se na sebe očima toho nejbližšího a "půjčit mu svoje oči", aby mohl vidět sebe. Protože díky manželství je možné růst v lásce a s láskou.

 

WFWPI

WFWP (Women´s Federation for World Peace International) je od roku 1997 nevládní organizací s obecným poradním statutem s Ekonomickou a sociální radou OSN. Má přes 100 poboček na celém světě, v ČR také. Jejím smyslem je podílet se na obnově rodiny a podporovat morální výchovu. Považuje za nesmírně důležité učit o pravé lásce, ideálu manželství a ideálu rodiny.

 

 

 
<1|2|3|4|5|6|7|8|9>
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje