úvod > Ročníky > 2015 > Akce

Akce

 
<1|2|3|4|5|6|7>

NTM v Králíkách

Co: Oslava manželství

Kdy: v neděli 15. února od 14 do 17 hodin

Kde: v prostorách MC EMMA (v budově bývalého gymnázia)

Teplý nápoj a yákusek zdarma

NTM v Králíkách

NTM Hodkovice

Co: beseda s Petrem Činčalou

Kdy: ve středu 11.02.2015 od 18 hod.

Kde: Rodinný klub Motýlek

Vstup zdarma

NTM Nové Město pod Smrkem

 

Výtvarná soutěž "Dárek pro rodiče" určená dětem. Všechny došlé obrázky budou vystaveny v prostorách J-centra od 9.2.. Ze všech výtvorů bude vylosováno 10 autorů, kteří obdrží malé dárky.

Zajišťuje: Š.Himmelová

ÚTERÝ 10.2. OD 18H

Přednáška Recept na šťastné manželství aneb záčíná to u mě  je aktivita určená nejen manželským párům, ale i široké veřejnosti. V neformální a uvolněné atmosféře středečního podvečera odkryjeme tajemství šťastného manželství. Bude zde i prostor pro vzájemné sdílení a dotazy. Hlídání dětí v průběhu přednášky zajištěno v Korálku. Drobné občerstvení si budete moci zakoupit v J-baru, který pro Vás bude otevřen po celou dobu semináře.

 

Zajišťuje: Manželé Bukovští a tým

PÁTEK 13.2. OD 18H

Promítání filmu v kinosále J-centra. Tentokrát film  V jednom ohni. Možnost zakoupení drobného občerstvení v J-baru před zahájením filmu. 

Zajišťuje: D.Nitra 

SOBOTA 14.2. OD 18H   

Romantická večeře pro manžele s krátkým programem a možná i s překvapením je zajištěna na sobotní podvečer v restauraci Pod Smrkem (dříve Dělnický dům) v Novém Městě pod Smrkem od 18h. Pro přihlášené páry je připraven přípitek(hradí organizátor akce) a květina pro ženu. Večeři si každý účastník hradí sám. K dispozici je jídelní lístek, ze kterého si páry mohou vybírat jídlo na sobotní večer. Na akci je nutno se předem přihlásit a složit finanční zálohu na večeři 100Kč/pár.  Přihláška je závazná a záloha nevratná. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní osoba: Jindřích Novotný, tel.: 775 249 942, mail: ina.novotny@seznam.cz

    Zajišťuje: Manželé J.a Z.Novotní

NEDĚLE 15.2. OD 10H

Nedělní shromáždění s manželskou tematikou je určeno pro manželské páry, které se po intenzivní revizi vzájemného vztahu (k čemuž - jak doufáme - přispějí i akce plánované v tomto týdnu) rozhodnout znovu potvrdit svá rozhodnutí ze svého svatebního dne žít spolu nadále v úctě, lásce a věrnosti. Akce je plánovaná na neděli od 10h v J-centru. Happeningová akce  Zamykání zámků lásky, proběhne po nedělním shromáždění v před budovou J-centra (pro ty, kteří svůj zámek lásky ještě neměli možnost zamknout).

Zajišťuje: M.Bukovský, J.Selnekovič a tým

NTM Náchod

Co: přednáška Co můžeme udělat pro vzájemné porozumění v manželství? 

Kdy: 10.2. v 19h                                                                                                                                                                                           

Kde: v přednáškovém sále Městského divadla Dr. J. Čížka v Náchodě

Lektor: Mgr. Václav Vacek

 

Co: Jak rozvíjet spiritualitu dětí?

Kdy: 15.2.

Kde: v CB v Náchodě

Lektor: Dalimil Staněk

 
 

 

NTM Brno

 

Co: prednáška UMĚNÍ MONOGAMIE

Kdy: 9. února 2015 v 19:00

Kde: Palác Padowetz, Bašty 2, konferenční místnost 4. patro

Lektor: Mojmír Voráč

 

Co: přednáška Muž a Žena aneb vztah chce soukromí

Kdy: ve středu 11.2. v 19:00

Kde: Palác Padowetz, Bašty 2, konferenční místnost 4. patro

Lektor: Mojmír Voráč

 

Co: přednáška Chemie lásky

Kdy: v sobotu 14.2. 17:00 - 19:30

Kde: velký sál CASD, Střední 10

Lektor: Mojmír Voráč

NTM Brno NTM Brno NTM Brno NTM Brno NTM Brno NTM Brno

NTM České Budějovice

 
Název akce:     Labyrint světa  (divadelní představení Divadla Víti Marčíka) 
Kdy se koná:   15.2.2015 19,30
Kde se koná:   Malý sál Metropolu, Senovážné nám., České Budějovice 
Kdo ji pořádá:  Diecézní centrum pro rodinu České Budějovice
Program Národního týden manželství nese letos motto "Šťastně až do smrti“ Zveme především manželské páry (ale i ostatní) k příjemnému kulturnímu zážitku. Je to „jen“ maličkost udělat si čas na sebe a společnou pěknou chvíli a právě v oněch maličkostech tkví umění dobrého manželství a života. A navíc poučit se podle klasika v novém hávu, jak projít „labyrintem světa“ ve dvou a bez větší úhony, nemusí být vůbec marné proto, abychom byli spolu šťastně až do smrti.

NTM Olomouc

Název akce:    POUŤ ZAMILOVANÝCH

Kdy se koná:   sobota 14. února 2015 od 14.00 hod.
Kde se koná:   poutní kostel Dub nad Moravou
Kdo ji pořádá:  Centrum pro rodinný život Olomouc a Centrum pro rodinu Prostějov
Program, poznámka:  „Láska je dar pro druhého“ a abychom za tento velký dar poděkovali, zveme všechny mladé páry, snoubence, manžele  mladší i starší, na Pouť zamilovaných, Program začíná ve 14.00 hod. Kromě mše svaté (slaví P. Karel Skočovský) v poutním kostele (najdete v něm také oltář sv. Valentina...) na vás čeká zajímavý doprovodní program „Láska prochází žaludkem“, proto se můžete těšit po mši na chutnou večeři (zvěřinová pochoutka) z místní farní kuchyně. Kvůli počtu porcí je potřeba se přihlásit předem na webu. Příspěvek: 140 Kč/os (večeře, občerstvení, režie), 40 Kč/os (bez večeře)
 

NTM v Jablonci nad Nisou

 

9. 2 /pondělí/  17.00 – 18.00 hodin, Spolkový dům 

KONCERT PRO ZAMILOVANÉ

Koncert Generace Gospel Choir nejenom pro zamilované s hlídáním dětí v Jablíčku, kde najdete i výtvarnou dílničku  pro děti i dospělé. 

 

10. 2. /úterý/   10.00 – 11.00 hodin, MC Jablíčko 

JAK SE DO LESA VOLÁ…

Beseda o komunikaci ve vztahu s Petrem Činčalou, spoluzakladatelem národního týdne manželství a šťastně ženatým otcem 4 dětí o tom, jak volat do lesa, aby se ozývání z něj líbilo. Jak komunikovat s partnerem, aby rozuměl tomu, co říkáme.

 

12. 2. /čtvrtek/  17.00 – 19.00 hodin, MC Jablíčko 

ŠŤASTNĚ AŽ DO SMRTI? NENÍ TO POHÁDKA?

Beseda pro páry i jednotlivce o aktuálních problémech v partnerských vztazích této doby a jejich možná řešení. Hlídání dětí a občerstvení zdarma.

 

13. 2. /pátek/   10.00 - 12.00 hodin, MC Jablíčko 

VÝTVARNÁ DÍLNA PRO RODIČE S DĚTMI - výroba valentýnských dárků pro nejbližší 

19.00 - 8 hodin

DĚTSKÁ PYŽAMOVÁ PÁRTY

Dobrodružné nocování v prostorách MC Jablíčko pro děti, jejichž rodiče budou chtít společně oslavit Valentýna. Večer plný her a zábavy, spaní mezi hračkami.

 

14. 2. /sobota/   19.00 hodin - 23.00 hodin, MC Jablíčko 

VALENTÝNSKÝ FILMOVÝ VEČER

Zapomeňte na drahé večeře či kýčovité dárky a přijďte společně oslavit Den Svatého Valentýna do Jablíčka. Těšit se můžete na projekci filmu, občerstvení a následný společenský program.  

 

15.2. /neděle/ 18.00 - 20.00 hodin, Městský bazén

BAZÉN PŘI SVÍČKÁCH

Speciální romantická akce určená pro všechny páry, zamilované, ale i milovníky plavání. Pořádá DDM Vikýř a SPORT Jablonec. 

 

 

 

NTM v Jablonci nad Nisou

NTM Praha 4

9. února / 18:30 h.
Manželský restart 

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy si říká: takto už to dál nejde, ale jak dál? Setkání vám může ukázat směr a dodat odvahu k restartu v osobním životě i v partnerství. Přednáší: Mgr. Milena Mikulková, vztahové a výchovné poradenství, lektorka akreditovaných programů MŠMT, MPSV 

10. února / 18:30 h.
Promítání filmu: V jednom ohni 

(Fireproof, USA, 2008, 118 min., český dabing) Caleb Holt zachraňuje jako hasič ostatní lidi, ale vlastní manželství se mu rozpadá. Když už stojí na prahu rozvodu, otec ho požádá, aby vyzkoušel čtyřicetidenní experiment na záchranu manželství. Jenže aby uspěl, musí nejprve vyřešit svůj vztah k Bohu. Romantický/drama. 

11. února / 18:30 h.
Svět ženy a svět muže

Ženy a muži jsou vzájemně hodně odlišní. Neznalost rozdílů vyvolává problémy a odcizení. Vzájemné pochopení toho, jak vnímáme svět a jak niterně prožíváme svůj život, nám umožní lépe komunikovat, vážit si jeden druhého a lépe spolupracovat. Přednáší: PhDr. Josef Hrdinka Ph.D., duchovní, psycholog a učitel psychologie a praktické teologie. 

12. února / 18:30 h.
Pevné a trvalé vztahy v rodině pomáhají vychovávat silné a odolné dítě
Seminář pro rodiče o tom, jak od dětství předcházet rizikovému chování v době dospívání, jak nám v tom napomáhají vztahy mezi partnery i ostatními členy rodiny, co můžeme udělat pro to, aby pro dítě byly dobré vztahy vysokou hodnotou. Přednáší: Ing. Mgr. Marie Nováková, lektorka a poradkyně v oblasti vztahů, prevence kriminality a rizikového chování dětí a dospívajících. 

Společenské centrum
Za Brumlovkou 4
140 00 Praha 4
tel.: 224 210 571,
www.spolecenskecentrum.cz

 

NTM Přerov

Název akce:     DEN PRO MANŽELSTVÍ
Kdy se koná:    v neděli 8. února 2015 od 15.00 hod.
Kde se koná:    v Přerově na centru SONUS, Palackého ul. 
Kdo ji pořádá:   Centrum pro rodinu Ráj a Děkanát Přerov
Program, poznámka: 15.00 hod. - přednáška P. Karla Skočovského na téma: „BOŽÍ PLÁN S MANŽELSTVÍM“, 16.00 hod - pro ty, co nepůjdou na přednášku - modlitba za manželství a rodiny v kapli na faře, PRO VŠECHNY - před přednáškou a po ní - občerstvení, popovídání s přáteli, hudba …, 15.00 - 18.00 hod. - PRO DĚTI - program her, soutěží a tvoření podle věku dětí. Děti, které si  vezmete s sebou, je nutné předem přihlásit nejpozději do 3. 2. na telefonu 731 604 120, email: rodiny.prerov@seznam.cz. Příspěvek na hlídání 50 Kč na rodinu.   Vstupné dobrovolné. www.raj-pavlovice.cz     

 

 

Název akce:    VALENTÝNSKÝ VEČER
Kdy se koná:   v pátek 13. února 2015 od 18.00 hod.
Kde se koná:   v Pavlovicích u Přerova v Klubu Stodola na centru pro rodinu Ráj
Kdo ji pořádá:  Centrum pro rodinu Ráj
Program, poznámka:   klubový večer s lidmi a pro lidi, kteří věří ve smysl manželství, večeře pro dva, stezka odvahy, inspirace do všedních dnů, mlsání, tombola, hudba …  Příspěvek: 200 Kč na pár, Je nutné se předem přihlásit, nejpozději do 10.2., kapacita je omezená. Přihlášky u Hany Školoudové na telefonu 731 604 120, email: rodiny.prerov@seznam.cz    
www.raj-pavlovice.cz   
NTM Přerov
 
<1|2|3|4|5|6|7>
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje