úvod > Ročníky > 2016 > Akce

Akce

 
<1|2|3|4|5|6|7|8>

NTM v Brně - Dokud nás víra nerozdělí

Přijďte se týden před oficiální televizní premiérou podívat na nový dokumentární seriál České televize o tom, že jinakost nemusí jen rozdělovat. Příběhy tří manželských párů, které tvoří partneři s odlišnou vírou, zodpoví na otázku, jak je možné žít po boku člověka, který věří něčemu jinému než vy.

Kdy: sobota 30. ledna, 18:00
Kde: Kavárna Trojka, Dominikánská 9, Brno

Po projekci proběhne diskuse s aktéry dokumentu a členy štábu.

Vstup zdarma

NTM v Liberci

Interaktivní seminář na téma Partnerská a mezilidská komunikace aneb jak se v rodině dorozumět, který se koná v neděli 14. 2. 2016 od 13:30 do 18:00.

Seminář povede zkušená lektorka Mgr. Zdeňka Svobodová.

Cena za jednu osobu je 250 Kč, pro pár 400 Kč. V ceně je započítáno malé občerstvení a materiály k semináři. Přihlášení předem nutné - omezený počet míst.

Přihlášky: Mgr. Dana Jirušková, jiruskova@centrumgenerace.cz, 723 282 909.

NTM v Liberci

NTM v Brně (Atmosféra)

Více info o přednáškách viz přiložené plakátky níže.

NTM v Brně (Atmosféra) NTM v Brně (Atmosféra) NTM v Brně (Atmosféra)

NTM v Králíkách

Info viz plakátek.

NTM v Králíkách

NTM v Praze (CB)

u příležitosti letošního Národního týdne manželství jsme se rozhodli pořádat seminář “Zvítězit v boji o čistotu – křesťané a zdravý vztah k sexu”, který se bude konat v termínu 5.–6. února 2016 v modlitebně Církve bratrské Praha 1, Soukenická 15.

Na programu budou témata: Obnova čistoty, Porozumět Božímu plánu pro manželství, Jak chránit svou mysl, svoje tělo a Jak jednat s lidmi opačného pohlaví
Bližší informace jsou na webu cistota.kmspraha.cz nebo na přiloženém letáku.

KMS – Křesťanská misijní společnost

www.kmspraha.cz

NTM v Praze (CB) NTM v Praze (CB)

NTM v Krásensku

viz plakátek

NTM v Krásensku

NTM opět v Třinci

Týden věnovaný manželství proběhne od 7. do 14. února 2016 opět i v Třinci. Veřejnost se může těšit na několik akcí, které připravilo město Třinec ve spolupráci s neziskovými a příspěvkovými organizacemi, jejichž cílem je podpořit důležitost manželství a propagovat iniciativy zaměřené na rozvoj manželských vztahů. Týden manželství byl poprvé uspořádán ve Velké Británii v roce 1998 a od té doby se rozšířil i do dalších zemí Evropy. V České republice proběhne letos již 10. ročník Národního týdne manželství a provázet ho bude motto „Manželství je víc než kus papíru“. Dobré manželství není samozřejmost – připomeňme si společně proto, že o manželství je třeba pečovat.

Národní týden manželství bude v Třinci zahájen v neděli 7. února v 17:00 hod. ve sborovém centru Hutník na akci „Jak mít vztah, který vydrží“. Na programu bude povídání o tom, co nám brání, abychom žili v trvalém vztahu, hudební vystoupení nebo perličky z manželského života. Na akci proběhne také vyhlášení výsledků soutěže „Tajemství tvého rodu“.

Týden manželství bude poté pokračovat v pondělí, 8. února od 16:00 hod. v obřadní síni Městského úřadu Třinec. Pro snoubence, kteří plánují uzavřít manželství, zde bude připraveno povídání na téma „Praktické informace k uzavření manželství“. Dozví se zde praktické informace o právních náležitostech manželství a o průběhu civilního a církevního svatebního obřadu.

Ve čtvrtek 11. února je možné se zúčastnit semináře s psycholožkou na téma „Pozitivní manželské komunikační návyky“. Seminář proběhne v sídle Kvalifikační a personální agentury, o.p.s. a je nutné se na něj přihlásit na tel.: 558 532 303.

11. února bude rovněž v 18:00 hod. zahájen kurz Příprava na manželství v modlitebně Apoštolské církve. Více informací o kurzu lze získat na tel.: 739 324 345.

V sobotu 13. února od 16:00 hod. jsou manželské páry srdečně zvány do sálu evangelického kostela v Oldřichovicích, kde je pro ně připraveno podvečerní setkání s hudbou, zábavou i zamyšlením.

V sobotu 13. února již od 15:00 hod. je možné se také zúčastnit povídání na téma Hranice ve vztahu, které proběhne v sálu Církve adventistů v Lyžbicích.

V neděli 14. února mohou manželé oslavit svátek sv. Valentýna v komplexu STARS. Na krytém bazénu si užijí romantické plavání při svíčkách, v nově zrekonstruované sauně objeví kouzlo společného saunování a v restauraci STARS si mohou pochutnat na speciálním Valentýnském menu.

V neděli 14. února budou mít manželské páry také možnost obnovit své svatební sliby na bohoslužbě SCEAV v evangelickém kostele na Frýdecké ulici.

NTM opět v Třinci NTM opět v Třinci

NTM v Dubu nad Moravou

Pouť zamilovaných

„Láska je dar pro druhého“ a abychom za tento velký dar poděkovali, zveme všechny mladé páry, snoubence, manžele – mladší i starší, na Pouť zamilovaných.

Uskuteční se v sobotu 13. února 2016 (v rámci Národního týdne manželství) v poutním kostele Očišťování Panny Marie v Dubu nad Moravou.

Program začíná ve 14.00 hod. Kromě poutní mše svaté se účastníci můžou těšit na zajímavý doprovodní program - přednášku Mgr. Ing. Františky Böhmové a svědectví manželského života Petra a Jarmily Kolískových.

Mši svatou bude celebrovat otec PhDr. Jan Kornek, ThLic., Lic.SL v poutním kostele, kde najdete také oltář sv. Valentina...

Po ní nebude chybět ani tentokrát Valentínská večeře (zvěřinová pochoutka) z místní farní kuchyně, vždyť „Láska prochází žaludkem“ =) 

Příspěvek na režie a občerstvení 50,- Kč; Valentínská večeře 95,- Kč. Kvůli omezené kapacitě je potřeba se přihlásit předem na www.rodinnyzivot.cz ! Nabízíme možnost hlídání dětí! Kontaktní osoba: Josef Záboj, tel.: 587 405 292, e-mail: zaboj@arcibol.cz.

(http://www.rodinnyzivot.cz/?q=node/5#pout_zamil)

https://www.facebook.com/events/1678358019115882/ 

NTM ve Veselí na Moravě

Info viz plakátek

NTM ve Veselí na Moravě

NTM v Pardubicích

Svatební veletrh Pardubice

29.-30. 1. 2016

12. ročník veletrhu svatebního a společenského zboží
Bohatý doprovodný program: módní přehlídky svatebních a společenských šatů, ukázky vazeb svatebních kytic a dekorací, proměny vizáže – líčení, účesy, ochutnávky a ukázky svatebního cukroví a pečiva, vína a kávy.
Připraven je i katalog plný rad, zvyků, citátů a podpory snoubencům ke společné cestě životem.
Soutěž o svatební cestu v hodnotě 25.000,- Kč
VSTUP ZDARMA!
www.svatebni-veletrh-pardubice.cz

 
<1|2|3|4|5|6|7|8>
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje