úvod > Ročníky > 2016 > Akce

Akce

 
<1|2|3|4|5|6|7|8>

NTM v Březnicích

Klub zdraví Březnice pořádá sérii přednášek - viz plakátek

NTM v Březnicích

Setkání k NTM v Praze 1 (YMCA)

Setkání lidí, kterým záleží na dobrém manželství a rodině. Vzájemně se poznat, podpořit a setkat se s lidmi dobré vůle v Praze. Poslechnout si neobyčejné příběhy obyčejných lidí - manželů - viz letáček.

Setkání k NTM v Praze 1 (YMCA)

NTM ve Zlíně

Týden manželství ve Zlíně

Nadační fond Credo chystá spolu s partnery bohatý program:
• rozhlasová soutěž v Rádiu Zlín (hrajem o romantické večeře při svíčkách v restauraci Myslivna, vstupenky na Valentýnský interaktivní seminář "Jak žít ve vztahu a být šťastný" nebo večeři v zábavním parku Galaxie Zlín);
• soutěžní únorová Výstava svatebních oznámení v OC ZLÍN na Kvítkové ulici, sběrné místo oznámení je Family Point, majitelé originálních oznámení získají hodnotné ceny jako například rodinné fotografoání v atelieru Barbalella, večeři v zábavním parku Galaxie Zlín nebo vstupenky naValentýnský interaktivní seminář "Jak žít ve vztahu a být šťastný";
• Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně připravila na únor půjčovací výstavku knih na téma manželství, rodina a mezilidské vztahy ve 4. podlaží 15. budovy;
• únorová soutěžní výstava výtvarných a literárních prací dětí a jejich rodičů z Církevní základní školy a mateřské školy Zlín "Recept na šťastné manželství aneb jak to vidí děti" v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně, zúčastnit se může každý, který nám pošle na projektový e-mail návod na šťastný vztah, nebo přineste váš recept až na místo výstavy, vyhrát můžete rodinné fotografování v atelieru Barbalella Zlín nebo rodinné vstupenky do Galaxie Zlín;
• koutek knih o manželství v knihkupectví Veni na Sadové ulici;
• wellness se šampaňským můžete vyhrát na Valentýnském interaktivním semináři "Jak žít ve vztahu a být šťastný";
• akce "KAFE ZA PUSU“ v Obchodním centru Zlín na Kvítkové pro manželské a partnerské dvojice, za pusu dostanete kávu zdarma.
Hlavní program proběhne 13. února 2016 (Aula Academia Centra UTB Zlín) Valentýnský interaktivní seminář na téma "Jak žít ve vztahu a být šťastný":
přednášejí lektoři manželé Smékalovi (psychologové, poradci, mediátoři), romantická fotografie jako dárek, oběd a Valentýnské sladké překvapení, hlídání dětí.

NTM ve Zlíně NTM ve Zlíně NTM ve Zlíně NTM ve Zlíně
Název souboru Velikost Typ
Interaktivni seminář 527.52 KB pdf
Info o interaktivním semináři
TZ 1 123.35 KB pdf
Výstava svatebních oznámení
TZ 2 Interaktivní seminář 128.03 KB pdf
Tisková zpráva o interaktivním semináři
TZ 3 Info o NTM ve Zlíně 128.38 KB pdf
Informace o NTM ve Zlíně

NTM v Olomouci

Nabídka Rodinného centra Provázek - viz plakátek níže.

NTM v Olomouci

NTM ve Znojmě

Taneční kurzy v rámci Národního týdne manželství

Začátek: 10.2.2016 Konec: 12.2.2016
Znojmo se opět zapojí do celorepublikové akce Národní týden manželství.
Znojmo se opět zapojí do celorepublikové akce Národní týden manželství, která vychází ze Světového dne manželství. Ten vždy připadá na druhou neděli v únoru. Letos jste zváni na taneční parket.

Město Znojmo ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví pro své občany v rámci této akce pořádá dva kurzy společenských tanců (valčík, waltz, tango, cha-cha a další) se zkušenými lektory.
Zájemci je mohou navštívit 10. 2. a 12. 2. v sále Dukla (Holandská 30) a to od 18.00 do 20.00 hod. Určitě je se na co těšit! Pro manželské páry a nesezdané páry je vstup zdarma.

Z důvodu omezené kapacity tanečních kurzů je nutné nahlásit se předem a to do pondělí 8. 2. Lucii Rockové (tel. 515 218 662, 739 389 002, Po - Pá 8.00 - 16.00 ).

Další akcí bude beseda na téma Jak pečovat o své manželství s PhDr. Ivanou Biravskou z Poradny pro rodinu a mezilidské vztahy ve Znojmě. Beseda se uskuteční 9. února od 16.00 hodin v Městské knihovně Znojmo. Vstup je zdarma.

Letošní ročník Národního týdne manželství (8. - 14. 2.) se ponese v duchu motta - Manželství je víc než jen kus papíru. Manželé, snoubenci, partneři a další mají možnost zamyslet se nad smyslem a účelem manželství, nad moderními podobami soužití, nad svým vztahem k druhému vůbec. Statistiky o počtu uzavřených sňatků a rozvodovosti sice nevypadají příliš příznivě, ale věříme, že zpříjemnění večerů formou tance či besedy některé z vás potěší.

NTM ve Znojmě

NTM v Praze 11

Netradiční valentýnský večer pro manželské páry s večeří a vínem - více info viz přložený plakátek.

Komunitní centrum Matky Terezy

NTM v Praze 11

NTM v Brně (CRSP)

MANŽELSTVÍ JE VÍC NEŽ KUS PAPÍRU

přednáška pro manžele v rámci Národního týdne manželství

Kdy: čtvrtek 11. 2. 2016, od 18.00 do 20.00 hodin

Místo konání: Malý sál CRSP, Josefská 1 Brno

Přednáší: R.D. Mgr. Jiří Kaňa, farář ŘK farnosti Blansko, autor několika knih, studií o kněžské a jáhenské službě a učebnic náboženství
Na závěr přednášky bude dán prostor k diskusi a dotazům.

 
Vstupné dobrovolné, vzhledem k omezenému počtu míst je třeba se přihlásit předem pomocí mailu.

Bližší informace a přihlášky: Ilona Zaplatilová
                                              ilona.zaplatilova@crsp.cz, tel.: 736 608 607

NTM v Bohumíně

Komunitní centrum Pro bohatší život bude v rámci Národního týdne manželství pořádat 9.2. v 17.00 v Salónu Maryška v Bohumíně přednášku pro veřejnost na téma Recept na úspěšné manželství aneb Jak nakupovat v obchodě s porcelánem. Přednášejícím bude Zdeněk Kašpárek.

NTM 2016 v Mladé Boleslavi

Pestrý program od neděle 7.2. do čtvrtka 11.2. - viz plakátky

NTM 2016 v Mladé Boleslavi NTM 2016 v Mladé Boleslavi NTM 2016 v Mladé Boleslavi NTM 2016 v Mladé Boleslavi NTM 2016 v Mladé Boleslavi

NTM 2016 v Komorní Lhotce a okolí

Úterý 9.2. v OÚ Řeka

Středa 10.2. v OÚ Smilovice

Čtvrtek 11.2. v OÚ Střítež

Neděle 14.2. v SCEAV Komorní Lhotce

Více info viz plakátek

 

NTM 2016 v Komorní Lhotce a okolí
 
<1|2|3|4|5|6|7|8>
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje