úvod > Ročníky > 2017 > Akce

Akce

 
<1|2|3|4|5|6|7>

NTM v Blansku

Poradna pro rodinu se zapojí do Národního týdne manželství

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy (Sladkovského 2b, Blansko) se připojuje k Národnímu týdnu manželství akcí Relaxace a imaginace pro manžele a partnerské páry, která proběhne 14. února 2017 v 15:00 hodin. S sebou pohodlné oblečení, polštářek, deku. Je třeba se přihlásit předem na tel. 775 870 667 (kapacita míst je omezená). Lektoruje Hana Pelčáková Kubecová.

odbor sociálních věcí

NTM v Sokolově

NTM v Sokolově

NTM ve Strakonicích

Začínáme v pondělí 13. února slavnostním zahájením a to od 17 hod. ve společenském sále ŠK. Na úvod vystoupí Radek Chvosta,

který v pozici místního zastupitele oddává. Spolu s námi se zamyslí nad důležitostí manželského svazku a po krátké hudební vložce v podání Miroslava Žitného budeme pokračovat besedou s architektem a hercem divadla Sklep Davidem Vávrou. Ve čtvrtek se můžete těšit na zábavný seminář na téma Role muže a ženy v dnešním světě. Přednášet budou manželé Satoriovi. Relaxační večer se Štěpánkou nás čeká v pátek. Pozor! Akce je určená pouze pro naše drahé polovičky. Na nás bude pohlídat děti a udělat dobrou večeři

:-). Týden zakončíme v neděli slavnostní bohoslužbou, v níž nám kazatel Apoštolské církve Strakonice Ramil Šambazov dá recept na to, jak mít dobré manželství.

NTM ve Strakonicích

NTM na Rádiu 7

Naducaných červených srdíček se kolem nás v únoru vznáší dost a dost. Na lásku se dá dívat z různých úhlů pohledu. Relace Na sobotní frekvenci Proglasu zvolí 11. února v 8:00 nebeskou perspektivu. Jak se v životě člověka odrazí poznání toho, že je milované Boží dítě? A co to dělá s jeho každodenní realitou „teď a tady“? Lucie Endlicherová se chystá ptát blogerky a vedoucí mládeže Wildlife sboru CBH Praha Terezy Bubikové.
Receptů na dobré manželství je v různých publikacích mnoho, jak ale vypadá manželstký život v praxi? Dlouholetá manželství mají jistě i nějaké zkušenosti s řešením krizí. Jak je to ale manželů mladých? K hledání společného rodinného času, domácích prací a jiných každodenních aktivit jste zváni do pořadu Noční můry. V Národním týdnu manželství vás do svého života nechají nahlédnout Pavel a Zuzana Kohlovi. Připojte se k nim v pondělí 13. února od 22:00. Repríza pořadu je připravena 17. února v hodině před půlnocí.
Mají za sebou přes dvacet let manželství, vychovali tři děti a prošli pár údolími i přes několik hor... Mají recept na šťastné manželství? To se dozvíme od manželů Vlastimila a Heleny Brůžových ve středu 15. února po 13. hodině v pořadu Fortepiano. Repríza je připravena v sobotu 18. února v deset dopoledne.  
Moderátorka Kateřina Hodecová, pastor Marek Prosner (iniciátor nápadu) a psycholog Pavel Raus se společně sešli ve studiu, aby se pokusili otevřít téma, o kterém se na jednu stranu mluví hodně a na druhou stranu vůbec – sexualita v manželství. Jak říká Marek: Podnětem pro tento pořad bylo množství rozhovorů, které jsme ve své profesi měli s různými manželskými páry nebo i jednotlivci, a tato oblast se ukázala jako pomíjená, často neřešená, přikrytá strachem a nepatřičným studem. V rozhovoru jsme chtěli na obecné rovině mluvit o intimitě, potřebách a porozumění. Více uslyšíte hned dvakrát v relaci Kudy kam vysílané jako příspěvek k Národnímu týdnu manželství – ve středu 15. a 22. února ve 20:00 (repríza zazní v pondělí 20. nebo 27. 2. po 13. hodině).

Další informace o vysílaných pořadech a možnosti poslechu hledejte na www.twr.cz nebo www.radio7.cz, kde je k dispozici i obsáhlý archiv pořadů ke stažení. Aktuální informace hledejte na stránkách FB – www.facebook.com/radio7cz.

 

NTM v Jihlavě

NTM v Jihlavě NTM v Jihlavě

NTM rodičů dvojčat

NTM rodičů dvojčat

NTM v Hodoníně

Název akce:       MANŽELSKÉ RANDE
Kdy se koná:      14. 2. 2017, 18.00 - 21.00 hod.
Kde se koná:      v Klubovně Parník CPR Hodonín
Kdo ji pořádá:     Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z.s., Štefánikova 15, Hodonín
Program:            večeře ve dvou, promítání zajímavého filmu, povídání s inspirativním párem na téma NTM - Recept na dobré manželství

Název akce:      LITERÁRNÍ SOUTĚŽ NA TÉMA RECEPT NA DOBRÉ MANŽELSTVÍ
Kdy se koná:     14. 2. – 28. 2. 2017
Kde se koná:     literární dílka odevzdávejte v CPR Hodonín
Kdo ji pořádá:   Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z.s., Štefánikova 15, Hodonín
Program:           Téma je možno zpracovat libovolným literárním útvarem, 1. 3. 2017 budou losováni výherci večeře pro dva ve vybraných hodonínských restauracích

NTM v Hodoníně

NTM v Přestanově

Název akce:       S TEBOU MĚ (STÁLE) BAVÍ SVĚT

Kdy se koná:      16.2.2017 v 18.00 hod.

Kde se koná:      Sál Motorestu Na Bojišti, Přestanov

Kdo ji pořádá:    Centrum pro rodinu, Krupka a Obec Přestanov

Kraj:                     Ústecký

Program:            Beseda se společenským zakončením

NTM v Přestanově

NTM v Černilově

NTM v Černilově

NTM v Praze 9

Recept na šťastné manželství.

22.2. v 10.15 proběhne seminář pro rodiče v Klubíčku YMCA Praha Vlčkova 1067 Praha 9 Černý Most (u metra Rajská zahrada) na téma: Šťastné manželství. Existuje recept na trvalé vztahy?

Lektorka Ing. Mgr. Marie Nováková: rodinná a párová poradkyně, terapeutka 

 
<1|2|3|4|5|6|7>
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje