úvod > Ročníky > 2012 > Akce > Nabídka Paulínek k NTM

Nabídka Paulínek k NTM

Knihy, záložky a přímluvná modlitba
Nakladatelství a knihkupectví Paulínky rádo podpoří probíhající Národní týden manželství, a to způsobem sobě vlastním: nabídkou titulů ze svého nakladatelství, ale i modlitbou!

Letos upozorňujeme na tyto naše knihy:
Barvy lásky, kniha Bruna Forteho s podtitulem Manželství a krása Boží, v níž se autor obrací na manželské páry a na ty, kteří se na manželství připravují, a představuje jim, jak se jejich vzájemná láska může neustále prohlubovat a růst, když ji budou prožívat podle vzoru Nejsvětější Trojice. Kniha v pevné vazbě s mnoha nápaditými fotografiemi se může stát vhodným dárkem ke svatbě i k výročí sňatku.
Váz., 96 str., 249 Kč
Knihu si lze virtuálně prolistovat a také případně objednat zde

Síla manželčiny modlitby, jedna z nejúspěšnějších knih našeho nakladatelství, která mnoha ženám ukázala cestu, jak změnit své manželství a především, jak změnit svůj pohled na manžela. Několik svědectví čtenářek lze najít v článku Lze pomocí modlitby změnit manžela? Náhled zde
Novinkou v roce 2013 jsou záložky s textem: Blaze manželům (Z 129), Obnova manželského slibu (Z 130), Blaze rodině (Z 131), Desatero lásky (Z 133), Modlitba za lásku (Z 134).
Formát: 7 x 15 cm, 4 Kč
Náhled je zde

Další bohatou nabídku knih na téma partnerství, manželství a rodičovství naleznete na pultu anebo ve virtuální poličce Týden manželství v termínu 1. 2. – 20. 2. 2013.
Zároveň – a především – nabízíme modlitbu (neboť jsme řeholní sestry) všem, kteří nám napíší (i anonymně).
Formulář zde

Nabídka Paulínek k NTM Nabídka Paulínek k NTM
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje