úvod > Jak se zapojit > Zapojte svou obec do týdne manželství (Moderniobec.cz)

Zapojte svou obec do týdne manželství (Moderniobec.cz)

Chtěli byste motivovat laickou i odbornou veřejnost, aby podpořily důležitost manželství? Považujete vztahové dovednosti za nezbytné a přáli byste si jejich význam zdůraznit? Zapojte se do Národního týdne manželství, který začíná právě dnes. Již sedmý ročník valentýnského Národního týdne manželství odstartoval 11. února sérii výstav, diskuzí, plesů a koncertů.
Moderniobec.cz, 11. 2. 2013

Letošní ročník zahájila tisková konference v budově Ministerstva práce a sociálních věci (MPSV) pod záštitou ministryně Ludmily Müllerové. Bližší informace naleznete na internetových stránkách – www.tydenmanzelstvi.cz.

Cílem programu, tentokrát na téma "Manželství je umění", je ukázat, že na svazku dvou lidí je nutné neustále pracovat, a nabídnout příležitost pro všechny páry udělat alespoň něco malého pro svůj vztah.

Letošní ročník zahájila tisková konference v budově Ministerstva práce a sociálních věci pod záštitou ministryně Ludmily Müllerové. Patronkou Národního týdne manželství je Zuzana Roithová, která je vdaná již třicet pět let: "Žít v trvalém svazku a věnovat se tak výchově nové generace je cesta, na které oba manželé musí neustále překonávat společně všemožné těžkosti vnější i vnitřní. Udržovat trvalý harmonický vztah je vlastně specifický druh umění, kterému se učíme po celý život."

Do projektu se mohou zapojit jednotlivci, firmy i celé obce. Pokud se rozhodnou uspořádat besedu, schůzku naslepo pro nezadané či jinou aktivitu na podporu manželství, mohou o tomto nápadu informovat na info@tydenmanzelstvi.cz. V minulých letech se tímto způsobem zapojila města Sokolov, Třebíč či Cheb.

Zdroj: Moderniobec.cz

anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje