úvod > Ročníky > 2014 > Ohlasy > Národní týden manželství (NTM) ve Vinoři

Národní týden manželství (NTM) ve Vinoři

Národní týden manželství je již osmým rokem obdobím, kdy se pozornost veřejnosti skrze média i mnohé akce (několik set v rámci ČR) obrací k hodnotám trvalého vztahu, manželství, rodiny. Týden v únoru, zahrnující svátek sv. Valentina, je již tradičním týdnem, kdy se snažíme pro svůj vztah, svou rodinu udělat něco navíc. Ohromné maličkosti byly mottem letošního roku a ti, kdo žijí v rodině a manželství dobře vědí, že právě ony budují vztahy.

Ke slavení  NTM se připojuje více než 15 zemí, mnoho regionů, měst, naše městská část letos již po třetí. V rámci společenského večera organizovaného Zlatou Prahou, hnutím Focolare na pomoc lidem z Fontem (Kamerun), kterým schází věc pro nás tolik samozřejmá, jako je pitná voda, 21 párů zaujalo místo tanečníků s balónkovým tancem vytrvalosti a vzájemného sladění.  Nejvytrvalejších 5 párů bylo oceněno lístky do botanické zahrady v Troji, kde mohou prožít další ohromné maličkosti budující vztah nejen při prohlídce půvabných orchidejí, ale i při ochutnávce dobrého vína z místní vinotéky. Vítězný pár přijal z rukou zástupce městské části, komise pro rodinu, starosty F. Švarce přátelskou kávovou soupravu a láhev vína vinařství Mádl. Oboje věnovaly místní rodiny jako sponzorský dar, podporující tradici NTM.

Společenský večer byl příjemnou události v našem regionu (150 účastníků), přátelským setkáním sousedů, pomocí pro Kamerun, ale také malou oslavou rodiny a lásky, která v ní má své místo a vyžaduje péči a není samozřejmostí. 

Ing. Mgr. Marie Nováková – komise pro rodinu

Národní týden manželství (NTM) ve Vinoři Národní týden manželství (NTM) ve Vinoři Národní týden manželství (NTM) ve Vinoři Národní týden manželství (NTM) ve Vinoři
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje