úvod > Jak se zapojit > Zapojte svou obec do týdne manželství 2016

Zapojte svou obec do týdne manželství 2016

Chcete, aby vaše obec vytvářela podmínky pro zdravý život rodin? Chtěli byste motivovat laickou i odbornou veřejnost, aby podpořily důležitost manželství? Považujete vztahové dovednosti za nezbytné a přáli byste si jejich význam zdůraznit?

Zapojte se do Národního týdne manželství. Již desátý ročník valentýnského Národního týdne manželství nese motto Manželství je více než kus papíru a odstartuje 8.února 2016 sérii přednášek, výstav, diskuzí, duchovních programů, plesů a koncertů. Cílem iniciativy Národního týdne manželství je ukázat, že na svazku dvou lidí je nutné neustále pracovat, a nabídnout příležitost pro všechny páry udělat alespoň něco malého pro svůj vztah.

Letošní ročník zahájí tisková konference v budově Poslanecké sněmovny pod záštitou vicepremiéra a předsedy KDU-ČSL Pavel Bělobrádka. „Národní týden manželství je skvělou příležitostí, kdy se páry mohou inspirovat, jak ze svého dobrého manželství udělat ještě lepší nebo, pokud je to třeba, obnovit to, co se časem ve vztahu vytratilo nebo opotřebovalo. Každý vztah občas potřebuje „poslat na technickou“, protože bezúdržbové manželství neexistuje.“, řekl k dalšímu týdnu pro manželství koordinátor kampaně Petr Adame.

NTM je iniciativou která spojuje celou škálu organizací, jednotlivců, odborníků, měst i církví, které již v minulých letech na oslavu manželství a pro jeho podporu zorganizovali stovky akcí po celé České republice.

Do projektu se mohou zapojit jednotlivci, firmy i celé obce.

Pokud se rozhodnete uskutečnit jakoukoliv akci s tématem podpory manželství a rodiny v daném týdnu od 8. do 14. února 2016 a chcete tuto aktivitu zveřejnit na stránkách www.tydenmanzelstvi.cz, zašlete své vyjádření podpory, pozvánku či plakátek s potřebnými informacemi info@tydenmanzelstvi.cz.

V minulých letech se tímto způsobem zapojila města a obce Jablonec nad Nisou, Hronov, Sokolov, Třebíč, Cheb, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Náchod, Tovačov, Třebíč, Třinec, Vsetín, Zlín.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách – www.tydenmanzelstvi.cz.

Zapojte svou obec do týdne manželství 2016
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje