úvod > Kalendář akcí > Média a internet > NTM na Rádiu 7

NTM na Rádiu 7

Naducaných červených srdíček se kolem nás v únoru vznáší dost a dost. Na lásku se dá dívat z různých úhlů pohledu. Relace Na sobotní frekvenci Proglasu zvolí 11. února v 8:00 nebeskou perspektivu. Jak se v životě člověka odrazí poznání toho, že je milované Boží dítě? A co to dělá s jeho každodenní realitou „teď a tady“? Lucie Endlicherová se chystá ptát blogerky a vedoucí mládeže Wildlife sboru CBH Praha Terezy Bubikové.
Receptů na dobré manželství je v různých publikacích mnoho, jak ale vypadá manželstký život v praxi? Dlouholetá manželství mají jistě i nějaké zkušenosti s řešením krizí. Jak je to ale manželů mladých? K hledání společného rodinného času, domácích prací a jiných každodenních aktivit jste zváni do pořadu Noční můry. V Národním týdnu manželství vás do svého života nechají nahlédnout Pavel a Zuzana Kohlovi. Připojte se k nim v pondělí 13. února od 22:00. Repríza pořadu je připravena 17. února v hodině před půlnocí.
Mají za sebou přes dvacet let manželství, vychovali tři děti a prošli pár údolími i přes několik hor... Mají recept na šťastné manželství? To se dozvíme od manželů Vlastimila a Heleny Brůžových ve středu 15. února po 13. hodině v pořadu Fortepiano. Repríza je připravena v sobotu 18. února v deset dopoledne.  
Moderátorka Kateřina Hodecová, pastor Marek Prosner (iniciátor nápadu) a psycholog Pavel Raus se společně sešli ve studiu, aby se pokusili otevřít téma, o kterém se na jednu stranu mluví hodně a na druhou stranu vůbec – sexualita v manželství. Jak říká Marek: Podnětem pro tento pořad bylo množství rozhovorů, které jsme ve své profesi měli s různými manželskými páry nebo i jednotlivci, a tato oblast se ukázala jako pomíjená, často neřešená, přikrytá strachem a nepatřičným studem. V rozhovoru jsme chtěli na obecné rovině mluvit o intimitě, potřebách a porozumění. Více uslyšíte hned dvakrát v relaci Kudy kam vysílané jako příspěvek k Národnímu týdnu manželství – ve středu 15. a 22. února ve 20:00 (repríza zazní v pondělí 20. nebo 27. 2. po 13. hodině).

Další informace o vysílaných pořadech a možnosti poslechu hledejte na www.twr.cz nebo www.radio7.cz, kde je k dispozici i obsáhlý archiv pořadů ke stažení. Aktuální informace hledejte na stránkách FB – www.facebook.com/radio7cz.

 

anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje